Pristatymas

Už pristatymą taikomas papildomas fiksuotas mokestis:

Lietuvoje – 2,5 EUR

Europoje – 2,99 EUR

Visur kitur – 3,99 EUR

Grąžinimas

Tikimės, kad Jus nudžiugins mūsų knygos. Tačiau net jei Jums kažkas nepatiko, visuomet galite įsigytą daiktą grąžinti ar pakeisti į kitą (ši taisyklė netaikoma kokybiškoms knygoms ir poligrafiniams leidiniams).


Jei pristačius užsakymą, pastebėjote, kad prekės yra nekokybiškos, nedelsdami kreipkitės el. paštu info@kolibrioknygos.lt. Nekokybišką prekę pakeisime į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Nekokybiškos prekės keitimo / siuntimo išlaidas apmokėsime mes.
Vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES dėl vartotojų teisių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 str., prekes (išskyrus spausdintas knygas ir kitą poligrafinę produkciją) galite grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesuplėšyta ir nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista originali pakuotė, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu.


Visais klausimais kreipkitės info@kolibrioknygos.lt ir mes mielai Jums pagelbėsime.